68. Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütéses utca
140

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütéses utca

Olaj, papírlemez, 33,5 x 46 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft