7. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütötte Bányai utca
29

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte Bányai utca

Olaj, vászon, 53x88 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 550 000 Ft