70. Őszi Aukció
Poll Hugó (1867-1931) Napsütötte dombok
179

Poll Hugó (1867-1931)

Napsütötte dombok

Pasztell, vászon, 87 x 120 cm
Jelezve jobbra lent: Poll (töredékes)
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

87

Poll Hugó (1867-1931)

Folyópart Bretagne-ban

Kikiáltási ár: 240 000 Ft