7. aukció
Róth Ferenc (20. század első fele) Napsütötte erdő, 1923
120

Róth Ferenc (20. század első fele)

Napsütötte erdő, 1923

Olaj, vászon, 52x43 cm
Jelezve jobbra lent: Róth Ferenc 1923
Kikiáltási ár: 250 000 Ft