46. aukció
Pap Géza (1883-1961) Napsütötte falu
81

Pap Géza (1883-1961)

Napsütötte falu

Olaj, vászon, 70,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 130 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 400 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Mű-Terem Galéria 16. árverés, 153. tétel