27. aukció
Pap Géza (1883-1961) Napsütötte falu
153

Pap Géza (1883-1961)

Napsütötte falu

Olaj, vászon, 70,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 440 000 Ft