11. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Napsütötte felsőbányai udvaron, 1920
35

Litteczky Endre (1880-1953)

Napsütötte felsőbányai udvaron, 1920

Olaj, karton, 47,5x66,5 cm
Jelezve jobbra lent: L.E. 1920 FB
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

36

Litteczky Endre (1880-1953)

Kisvárosi utca

Kikiáltási ár: 140 000 Ft