43. aukció
Pór Bertalan (1880-1964) Napsütötte ház, 1909
28

Pór Bertalan (1880-1964)

Napsütötte ház, 1909

Olaj, vászon, 37x46,5 cm
Jelezve balra lent: Pór 1909
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 600 000 Ft