72. Tavaszi aukció
Koszta József
174

Koszta József (1861-1949)

Napsütötte ház

Olaj, fa, 37,5 x 48 cm
Jelezve balra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
– Szinyei Merse Anna: Koszta József (1861-1949) élete és művészete a dokumentumok tükrében. Kogart Galéria, Budapest, 136. kép