12. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütötte ház Nagybányán, 1958
174

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte ház Nagybányán, 1958

Olaj, vászon, 64,5x71 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 958
Kikiáltási ár: 850 000 Ft