29. aukció
Koszta József (1861-1949) Napsütötte ház
63

Koszta József (1861-1949)

Napsütötte ház

Olaj, fa, 38,5x48 cm
Jelezve balra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft