25. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Napsütötte házak
59

Czóbel Béla (1883-1976)

Napsütötte házak

Olaj, vászon, 54x81 cm
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft

Proveniencia: Párizsi Czóbel-gyűjtemény

82

Czóbel Béla (1883-1976)

Hatvani házak

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft