56. aukció (2017 október)
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütötte házfal, 1956
133

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte házfal, 1956

Olaj, vászon, 64,5x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár. 956
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft