5. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Napsütötte kerti asztal
106

Litteczky Endre (1880-1953)

Napsütötte kerti asztal

Olaj, vászon, 79,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 280 000 Ft