39. aukció
Erős Andor (1889-1917) Napsütötte liget házzal, 1913
14

Erős Andor (1889-1917)

Napsütötte liget házzal, 1913

Olaj, vászon, 46x52 cm
Jelezve jobbra lent: Erős A. 913
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 16. árverés, 25. tétel