72. Tavaszi aukció
Ziffer Sándor Nagbánya
95

Ziffer Sándor (1880-1962)

Napsütötte Nagybánya / Hátoldalon: Női portré

Olaj, vászon, 34,5 x 44,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft