52. aukció
Tipary Dezső (1887-1964) Napsütötte rakpart
64

Tipary Dezső (1887-1964)

Napsütötte rakpart

Olaj, vászon, 69,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary D.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 700 000 Ft