67. Aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Napsütötte udvar, 1903
83

Fényes Adolf (1867-1945)

Napsütötte udvar, 1903

Olaj, vászon, 63,5 x 56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A 1903
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft

¦ Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1903/1904. évi Téli Kiállítása.
Műcsarnok (Az udvaron címmel