8. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Napsütötte udvar, 1926
134

Szőnyi István (1894-1960)

Napsütötte udvar, 1926

Olaj, vászon, 68x55,5 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I. 1926.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft