7. aukció
Koszta József (1861-1949) Napsütötte udvar
63

Koszta József (1861-1949)

Napsütötte udvar

Olaj, vászon, 43x51 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft