6. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Napsütötte udvar
105

Hollósy Simon (1857-1918)

Napsütötte udvar

Olaj, vászon, 59x59 cm
Jelezve jobbra lent: Hollósy
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft

Kiállítva: Kunst Museum Basel 1970. VI. 3.