62. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Napsütötte utca (Bruges), 1902
150

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Napsütötte utca (Bruges), 1902

Olaj, vászon papírlemezen, 43x31,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter 902 Bruges
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Perlmutter Izsák festőművész kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1921. október, katalógus: 71. (Utcarészlet. Belgium címmel)