33. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Napsütötte utca
70

Kádár Géza (1878-1952)

Napsütötte utca

Olaj, papírlemez, 42x67 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza
Kikiáltási ár: 650 000 Ft