16. aukció
Czimra Gyula (1901-1966) Napsütötte városka, 1938
120

Czimra Gyula (1901-1966)

Napsütötte városka, 1938

Olaj, vászon, 60x72 cm
Jelezve jobbra lent: Czimra 938
Kikiáltási ár: 550 000 Ft