13. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Napszámosok
205

Szobotka Imre (1890-1961)

Napszámosok

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve balra lent: Szobotka
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft