48. aukció
Ujváry Ignác (1860-1927) Nászéjszaka, 1893
30

Ujváry Ignác (1860-1927)

Nászéjszaka, 1893

Olaj, fa, 39,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Ujváry Ignác 1893 Bpest
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 100. árverés, 23. tétel