33. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Négy alak, 1964
110

Réth Alfréd (1884-1966)

Négy alak, 1964

Olaj, textilkollázs, homok, fa, 76x122,5 cm
Jelezve jobbra lent: A. Reth 64
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft