12. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Négy korong, 1988
99

Orosz Gellért (1919-2002)

Négy korong, 1988

Olaj, farost, 90x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orosz Gellért 88
Kikiáltási ár: 260 000 Ft