A Dévényi-gyűjtemény
Kondor Béla (1931-1972) Négy szent, 1958
74

Kondor Béla (1931-1972)

Négy szent, 1958

Olaj, fa, 30,5x54,2 cm
Jelezve balra lent: Kondor 1961 (utólagos)