8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Tolvaly Ernő (1947-2008) Négyzet elfordított térben, 1992
120

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Négyzet elfordított térben, 1992

Tempera, homok, akvarell, papír, 93 x 64 cm
Jelezve jobbra lent: Tolvaly Ernő 1992
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 900 000 Ft