55. aukció
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Német kisváros
96

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Német kisváros

Olaj, vászon, 54x69 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft