40. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Német kisváros
20

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Német kisváros

Olaj, vászon, 39,5x37,5 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft