A Dévényi-gyűjtemény
Ország Lili (1926-1978) Nemzedékek, 1955
67

Ország Lili (1926-1978)

Nemzedékek, 1955

Olaj, vászon, 35x52 cm
Jelezve balra lent: Ország Lili 1955