Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ziffer Sándor (1880-1962) Népviseletbe öltözött asszonyok, 1906
6

Ziffer Sándor (1880-1962)

Népviseletbe öltözött asszonyok, 1906

Olaj, vászon, 120x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1906