Best of Mű-Terem
Ziffer Sándor (1880-1962) népviseletbe öltözött asszonyok, 1906
38

Ziffer Sándor (1880-1962)

népviseletbe öltözött asszonyok, 1906

Olaj, vászon, 120x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1906