25. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Nercbundában
97

Batthyány Gyula (1887-1959)

Nercbundában

Olaj, vászon, 100x81 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft