20. aukció
Vaszary János Nervi Olaszország tájkép
16

Nervi, 1929

Olaj, fa, 9,5x16 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J., hátoldalán autográf felirat: Vaszary J. Nervi 1929 III. 29
Kikiáltási ár: 200 000 Ft