10. aukció
Aba-Novák Vilmos New York, kikötő
141

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

New York-i kikötő, 1935

Akvarell, papír, 23,5x51 cm
Jelezve balra lent: New York 1935. Aba-Novák
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Jobbra lent autográf kézírással: “SPEEDWAY-DIESEL ENGINES”, a fekete víztornyon “Yacht Engines” felirat fehér betűvel

Hátoldalon: Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézetet 209. szám. Tulajdonos: Aba-Novák Vilmos, méret 23,5×51 cm

22

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

New York, 1935

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
143

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Szicíliai város, 1930

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
198

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Női aktok, 1921

Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft