27. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Nimfák
25

Szabó Vladimir (1905-1991)

Nimfák

Olaj, farost, 65,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir (karcolva)
Kikiáltási ár: 380 000 Ft