56. aukció (2017 október)
Czigány Dezső (1883-1938) Nizza, 1926-1927
100

Czigány Dezső (1883-1938)

Nizza, 1926-1927

Olaj, vászon, 55x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

Feltehetõen kiállítva: Czigány Dezső festőművész gyűjteményes kiállítása. Székely Aladár fotóműterme, Budapest (Váci utca 18.), 1927. november Reprodukálva: Rum Attila: Czigány Dezső. Budapest, 2004, 218. o