Best of Mű-Terem
Czigány Dezső (1883-1938) Nizza, 1926-1927
68

Czigány Dezső (1883-1938)

Nizza, 1926-1927

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány