A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czigány Dezső (1883-1938) Nizza, 1926-1927 körül
30

Czigány Dezső (1883-1938)

Nizza, 1926-1927 körül

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve középen lent: Czigány