73. őszi aukció
Járitz Józsa Nizza Franciaország
7

Járitz Józsa (1893-1986)

Nizza, Promenade des Anglais, 1936 körül

Olaj, vászon, 79,5 x 63 cm
Jelezve jobbra fent: Jaritz
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Járitz Józsa festőművész gyűjteményes kiállítása. Tamás Galéria, Budapest, 1938. február 13–28., kat.: 13. (Promenade des Anglais, 300 Pengő)