60. aukció
Peterdi Gábor (1915-2001) Nizza
11

Peterdi Gábor (1915-2001)

Nizza

Olaj, vászon, 50,5x64 cm
Jelezve jobbra fent: Peterdi Gábor Nice
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft