Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Orbán Dezső (1884-1987) Nizzai sétány, 1926
64

Orbán Dezső (1884-1987)

Nizzai sétány, 1926

Olaj, vászon, 38x46 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán Nice 1926