30. aukció
Vaszary János Nizza Franciaország Mont Boron tengerpart impresszionizmus
19

Nizzai tengerpart (Mont Boron), 1905

Olaj, fa, 20,5 x 29,5 cm
Jelezve balra lent: Nice. Mont.Boron Vaszary 905.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft