56. aukció (2017 október)
Czóbel Béla (1883-1976) Női félakt, 1964
120

Czóbel Béla (1883-1976)

Női félakt, 1964

Akvarell, karton, 35x40 cm
Jelezve balra lent: Czóbel 64
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 500 000 Ft