58. aukció
Nádler István kortárs aukció
109

Nádler István (1938-)

No 3., 2002

Olaj, vászon, 120 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 2002. No 3.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

16

Nádler István (1938-)

Hommage á Malevics, 1985

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft