25. aukció
Nádler István (1938-) No 5., 2002
10

Nádler István (1938-)

No 5., 2002

Olaj, vászon, 120x80 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István 2002 No 5.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft