Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Nádler István (1938-) No.6., 1987
53

Nádler István (1938-)

No.6., 1987

Olaj, vászon, 120x90 cm
Jelezve hátoldalon: Nádler István, 1987 No.6.